Tanie bilety lotnicze. Kompleksowa obsługa podróży dla firm. Promocje lotnicze. Tanie linie lotnicze. Bezkosztowa rezerwacja, ceny biletów lotniczych.

Wylot
Data wylotu

Powrot
Data powrotu
Typ lotu:

Dorośli/Dzieci/Niemowlęta
+/- 3 dni

Bilety Lotnicze, Kolejowe dla FIRM

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty dla Biznesu !

Biuro Podróży Janus działające również pod marką eBiletyLotnicze.pl proponuje kompleksową obsługę podróży służbowych. Każda oferta skierowana do klientów korporacyjnych jest dostosowywana do określonych wymagań danej firmy. Prowadzimy działalność od 1994 roku dzięki naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować państwu profesjonalne usługi w zakresie turystyki oraz podróży.

Oferujemy także rezerwację biletów kolejowych, hoteli oraz samochodów. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne, jak i grupy. Wszystko po to, aby dostosować podróż do wymagań każdego klienta i zminimalizować koszty podróży.

Zawarcie umowy daje m.in:
  • możliwość odroczonej płatności na podstawie wystawionej przez Biuro Podróży Janus faktury
  • kompleksową obsługę przy zakupie biletów lotniczych, biletów PKP, ubezpieczeń turystycznych oraz rezerwacji usług turystycznych poza granicami kraju - w tym rezerwacji hoteli i wynajmu samochodów.
  • dostarczenie biletów do klienta
  • korzystanie z programów lojalnosciowych linii lotniczej, na którą pasażer posiada kartę
  • pomoc w razie problemów w trakcie podróży
  • rezerwacja hoteli i samochodów w kraju i na świecie
  • sprzedaż ubezpieczenia

Zależy nam na partnerskich relacjach z firmami, na bazie indywidualnych porozumień. Jeśli takiej współpracy Państwo szukają, jesteśmy do dyspozycji.

Bardzo prosimy o wypełnienie formularza, skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przygotowanie informacji o Państwa oczekiwaniach względem obsługi, ilości podróży, najczęściej wybieranych kierunkach i liniach lotniczych.

Na podstawie tych danych stworzymy ofertę obsługi "szytą na miarę" Państwa firmy, przynoszącą Państwu wymierne korzyści.

Formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Osoba kontaktowa
Telefon kontaktowy
E-mail

Informacje kontaktowe

Biuro Podróży JANUS
al. Jana Pawła II 46/48
00-148 WARSZAWA
NIP: 118-000-86-00

biuro@eBiletyLotnicze.pl

tel:  (022) 838 11 83
kom:  608 303 329
fax:  (022) 635 35 81

GODZINY OTWARCIA BIURA
Poniedziałek - Piątek: 9.00-18.00
Soboty: 10.00-14.00Śledź promocje lotnicze na facebooku
Jeśli chcesz być informowany o naszych promocjach i nowościach, zapisz się. Wiadomości będą wysyłane do Ciepie drogą mailową.
Chcesz się wypisać z Newslettera ? kliknij tutaj


Opublikowane na stronie www.ebiletylotnicze.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

© www.ebiletylotnicze.pl Wszelkie prawa zastrzeżone